İade Şartları

 

İade şartları nelerdir?
İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

  • Ürünün faturası,
  • İade formu,
  • 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

happysleep.com.tr' a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız ve eksiksiz olduğu tespit edildikten iade kabul edilir. Ürünlerin teslimat kapsamındaki aksesuarları, yardımcı ürünleri ve ambalajı olmaması halinde iade kabul edilmez. İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 - 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Nasıl iade edeceğim?
Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi firmamıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen faturası ile birlikte ürünü kargo ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Ürün iadelerinde Kargo ücreti gönderene aittir.  Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Firmamıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

İade süresi kaç gün?
Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan teslim tarihinden itibaren (7) gün içerisinde neden belirtmeksizin iade edebilirsiniz. İmalat hatasından kaynaklanan ürünler yenisiyle değiştirilecektir.

İletişim Adresimiz : 0216 912 28 01

info@happysleep.com.tr