HappySleep Müşteri Yorumları

 

Mehmet Mutlu - 38 - Bankacı
Geceleri horlamamdan dolayı eşim çok rahatsız oluyordu.Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Happysleep horlama önleyici aparatı aldım çok kısa bir sürede horlama sorunundan kurtulmuş oldum.

Ayşe Girgin - 29 - Ev Hanımı
Herkes gibi bende horlamakta son derece rahatsızdım.Yaptığım araştırmalar sonucunda happysleep ile tanıştım ve artık geceleri happysleep sayesinde rahatlıkla uyuyabiliyorum.Herkese tavsiye ederim.
Ayla Beşel - 42 - Mühendis
Uyku bozukluğu ve horlama sorunumdan kurtulmak için çevremdeki arkadaşlarıma danışdım happysleep almamı tavsiye ettiler 1 adet sipariş verdim.Ertesi gün adresime geldi kullanmaya başladım şimdilik sorunum çözüldü.
Mustafa Yenigün - 26 - Öğrenci
Ürün sipariş verdikten sonra elime alınca bu küçücük alet nasıl sorunumu çözecek diye tereddüt ederken kullanmaya başlayınca ne kadar işe yaradığını gördüm.
Hakan Yıldız - 38 - Öğretmen
Eşimin tavsiyesi üzerine aldım.İlk gün kullanmaya başladığımdan itibaren faydasını görmeye başladım.Bunca zaman boşa vakit kaybetmişim keşke bu ürüne daha çok önceden sahip olsaymışım.Emeği geçen herkese teşekkürler.
Nesrin Yılmaz - 49 - Emekli
Duyar duymaz eşime almaya karar verdim. Ama bende bazen yorgun olduğum zaman horluyorum. Bu yüzden kendime de 1 adet aldım. Horlamamız bayağı azaldı. Artık geceleri sessizlik içinde uyuyoruz.
Osman Akça - 29 - Güvenlik
Satın alalı 1 ay oldu ve düzenli kullanıyorum. Keşke Daha önceden alsaymışım.
Gencer Özbil - 42 - Öğretmen
Happy Sleep horlamamı gerçekten durdurdu. Çocuklarım çok mutlu Tv seyrederken horlayan bir babaları yok artık. Ne kadar teşekkür etsem az kalır.
Nedim Çallı - 29 - Öğretim Görevlisi
Tavsiye üzerine aldım.Resmen yeniden doğmuş gibiyim.Çok basit ve çok etkili.Nasıl rahatladım anlatamam..Fazla oksijen resmen başımı döndürdü.
Fevzettin Acur- 44 Serbest Meslek  
Ben yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve net bir şekilde işe yaradı, gece uyurken odalarının kapısını sıkı sıkı kapatan çocuklarım artık gece gelip koynumda yatıyorlar anlayın yani.
Nedim Adıgüzel - 29 Sigorta Acentesi
Horlama Sorunumu tamamen ortadan kaldırdı teşekkürler happy sleep
Mehmet Şanlıöz - 55 - Serbest Meslek
Horlamam kesildi eşimde bende artık mutluyuz:)